| Lalala a întrebat:

Morrrrrcryingdin 300 lei trebuie sa iau 3 cadouricryingtrebuie sa iau pentru maikmea taikmiu si fratemiu

pentru maikmea am vazut ceva la 150 lei da cum naiba sa iau 2 cadouri din 150 lei?crying

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai ai putea sa le ii ei mamei tale un parfum [30 - 70 de lei], tatalui tau un vas de colectie [100 - 200 de lei], iar fratelui tau poate niste lumanari de Craciun [20 - 40 de lei]. Numai bine!

| Patricia a răspuns:

Poti sa-i iei:
1. lu' maicata acel ceva de 150lei, lu' taicatu' un parfum si lu' fractu' un tricoulaughing
2. 3 parfumurilaughing

lu' maicata:
1. o floare in ghiveci (daca ii plac florile)
2. o bijuterie(lant, cercei, bratara...)
3. un parfum

lu' taicatu:
1. un ceas
2. ceva de imbracat(pulover, camasa, cravata...)
3. un parfumlaughing

lu' fractu:
1. o bratarasmug
2. ceva de imbracat (tricou, blugi,...)
3. un parfum

Daca imi vine vreo idee, o sa ma intorclaughing

| Lalala explică:

Am vorbit cu taikmiu sa imi dea bani:si a zis ca imi da doar 200 lei ca el nu vrea cadou, lu' maikmea ii iau ceva de 150 lei[stiu deja ce] si lu fratemiu sa cautlaughing

| dydy21 a răspuns:

Http://www.puzzleshop.ro/index.php
cumperi un puzzle personalizat, pui o poza cu toata familia si ai scapa.mai sunt si alte site-uri... doar dai pe google puzzle personalizat. succes!

| losnariu95 a răspuns:

Pai depinde pentru mama ta ceva de femei de exemplu cauta un parfum ce miroase frumos si sa fie si de firma pentru tatal tau asta nu stiu depinde si aci daca are un hoby ca pescuitul de exemplu poti lua o undiita sau chesty din astea si pentru fratele tau daca e mai mik afla ce isi doreste daca e mai mare tot asa afla ce isi doreste de la prieteni lui prietenle si ai sa te incadrezi in suma cu siguranta si mai o sa iti raman si tie bani, succes!