| Muflă_7289 a întrebat:

@MucAnonim. Vrei sa fii cu mine? Te-am vazut pe facebook si imi placi plus ca si eu sunt din buzau si am 13 ani. Am vazut ca mi-ai lasat si niste comm-uri, mersi! Deci spune big grin

3 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Buna! laughing Si de ce nu-mi spui pe mess si-mi spui aici? Vezi ca ti-am dat nr meu pe mess cand intri suna-ma :* Si tu esti dulce. Pa, pa!

| Cupcake222 a răspuns:

Ce dragutpuppy dog eyes Sper sa accepte>big grin

| Muflă_7289 explică:

Esti super draguta, amuzanta. daca accepti o sa-mi schimb user name-ul in MuculMuculuiAnonim laughing