| ριѕуuuX a întrebat:

Multumesc tuturor care m-au ajutat cu intrebarea anterioara.straight face. Am facut tot ce am putut sa fac. Am pus icoane sfintite in toata casa.Ma rog zi de zi si am incercat sa comunic cu sora mea mai mare.Insa aceasta nu a fost cea mai buna alegere doarece nu ma crezut nici macar un cuvant.Deoarece eu am fost mai tot timpul "ciudata" familiei.Am contactat preotul si l-am rugat sa vina sa sfinteasca casa insa el are timp de abia luna viitoare asa ca trebuie sa mai asstept. Un singur lucru ma freamata.Am visat in noapte de 21 urmatorul lucru:Eram intr-o padure si alergam, cum sa va zic. Nu eram urmarita de ceva.Eu urmarea.Ca si cum eu eram pradatorul si incercam sa-mi prind prada. Un alt lucru ciudat era ca alergam in patru labe exact ca un caine sau pisica.Pe 22 adica ieri : Am avut cel mai ciudat si straniu vis din viata mea straight face. Pur si simplu am visat ca m-am ridicat din pat si am sarit de la balcon [stau la 4]Si alergam. si tot alergam. pana ce in cele din urma am ajuns la un copac undeva in muntii. Am pus mana pe copac si din el a coborat un sarpe [Era negru]Dupa care a coborat inca unul[acela era alb]. SI am intins mainile iar el s-au incolacit pe mine.Si cum sa zic mi-au intrat in pielestraight face. Incercand sa-l scot pe cel negru mi-am rupt o unghe in pielea lui. Dupa care a intrat total in bratul meu.Am lesinat. M-am trezit dimineata in pat.SOC! Am aceiasi unghie rupta. M-au apucat nervi si am inceput sa fac scandal certandu-ma singura. Imi tot spunea"Esti nebuna termina cu asta". Dupa care`mi vine o idee.sa caut unghia rupta in pat.Crezad ca am rupt-o miskandu-ma. Nu am gasit-o.Si acum cred ca am rupt-o cumva in pat.Imi este frica sa ma culc.Nu vreau sa stiu ce voi visa:-s. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| YnNa_5941 a răspuns:

Buna draga meahappy in scopul acestei probleme te rog contacteaza`ma pe id`ul devilangel.hellsmile@yahoo.com! Pot sa te ajut!

| FlameNight a răspuns:

Buna! Am citit tot visul tau si sunt frte nelamurit, chiar nu stiu ce sa zic dar daca tu chiar ai visat ca ti s-a rupt unghea si te-ai trezit cu ea rupta sincer cred ca este un semn de la dumnezeu dar nu stiu ce vrea sa insemne semnul acesta.

| a_5373 a răspuns:

Buna!
Rasfoieste dictionarul de vise si vezi ce ti s-a transmis!
Uite aici un link http://www.visele.ro/cauta.php?vis=sarpe. vezi ce leg are sarpele!
Te rog sa imi lasi mesaj cand postezi si urmatoarea intrebare!