| NUUSTIU a întrebat:

MuZica rock noua...si cele mai noi melodii ale trupei HIM?

Răspuns Câştigător
| DeeaM a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare placere AC/DC, albumul Black Ice.Este SUPERB!

3 răspunsuri:
| Kaya_1133 a răspuns:

Poy cele mai noi melodii ale lor sunt de pe albumul Screamworks:Love in teory and practice, dar nu mi se pare la fel de reusit ca celelalte albume ale lor. Oricum cel mai bine mi se pare ca suna heartkiller, ode to solitude si scared to death.

| ptvoi a răspuns:

Incearca three days grace (preferati mei) dintre melodiile lor mie imi plac home si break.

| godmusthateme666 a răspuns:

Incerca Linkin Park- Not alonewinking Melodia e superba...