| Angelofdemon a întrebat:

My blog.
http://some-angelofdeath.blogspot.com/
Da-ti o parere pe el, nu conteaza daca e buna sau rea fii sincer. dar daca injuri sau vorbesti urat nu ma va interesa. doar am sa sterg comentariu si va fi ca si cum nu ar fost publicat asa ca nu te obosi.
Si aici, lasa un comentariu daca ti-a placut si care a fost postarea preferata :). daca nu ti-a placut deloc niciuna nu comenta nimic. un raspuns va primii funda. :-? oricare. da nu va milogiti sa primiti funda.
Multumesc.
O seara buna.
bye.

1 răspuns:
| Miina a răspuns:

E foarte frumos blog-ul.
Tine-o tot asa!happy