| 1ydy4 a întrebat:

My first kisss love struck
so sweetstraight face
dar cam ametit laughing
adica nu a fost cine stie ce.sad
cum a fost primul vostru sarut?love struck

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Primul meu sarut a fost superb. Stateam intins pe pat, atipit si ea m-a trezit cu un sarut happy

| JustMe a răspuns:

Aiureah.baiatu sa ales cu o palma dupalaughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Primul meu sarut, din pacate, nu a fost o experienta prea placuta sad

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pflaughing cred ca m-am facut de ras. Era mult mai mare decat mine tipul. De cand se tinea de mine sa ma sarute.rolling on the floor Habar nu aveam ce sa fac.laughing Oricum ramane o amintire frumoasa.

| NinaY a răspuns:

A fost suuuuuuuuuuuuuuuper... day dreaming

| ana1234 a răspuns:

M-am speriatlaughingapoi a fost ok

| laviniaerg a răspuns:

Superb:X:X chiar daca acum nu mai am aceeasi relatie cu respectivu, nu regret ca a fost cu el pentru ca l-am iubit big grin

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

A fost pur si simplu magic; x

Dar a fost cam scurthee hee

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

A fost pur si simplu magic; x dar a fost cam scurt laughing

| Adddddddddda :-x a răspuns:

Hei kiss foartee fainbatting eyelashes s`a intamplat la maree day dreaming> si cred ca iti dai seama mai indetaliat cum a fost big grin ma bucur ca s`a intamplat acolo :-x si a fost pur si simplu din inima. fara obligatii sau stiu eu ce tampenii straight face prin urmare unul meritat :-x!

| DDM a răspuns:

Sincer, n-am simtit nimic special... a fost o chestie pur si simplu

| Mihai300_6475 a răspuns:

L-am asteptat 15 ani.si da, a fost ceva.happy