| rockid a întrebat:

Nasoala e pubertatea asta credeam ca ma inteleg si acum nu mai inteleg nimic de ce trebuie totul sa fie atat de complicat?

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Nu putem citi ganduri, daca nu ne zici nimic concret nu avem cum sa-ti raspundem.

| Hirako a răspuns:

Nu putem citi ganduri, daca nu ne zici nimic concret nu te putem ajuta.

| CryssCrySta a răspuns:

Ai dreptate totul e complicat si dificl si uneori te exzaspereaza chestia asta dar asta e viata treci prin perioade dificile.

| AndddRu a răspuns:

Pentru ca Dumnezeu a lasat greutatea pentru ca omul sa'si faca prieteni vrand sa cunoasca noi tehnici pentru lupta cu complicatiaahappy. Daca ajungi sa le stii pe toate de unu' singur.Vei fi la fel de singur si fara prietenii...
Coomplicatsiaa este un fapt real dea' face lucrurile mai grele.Nu stiu daca intelegi.dar' ma rog. Sperc ca te'am ajutat macar putin.:XPupiici.:*