| notorious a întrebat:

Naziua, am un telefon codat pe Franta, cum pot sa il decodez, unde si cat ma costa? merciwinking

Răspuns Câştigător
| Alessia_5785 a răspuns:

In centru.eu mi l-am decodat pe al meu si costa pana in 25 de lei.preturile variaza. adica daca ai un telefon mai sofisticat costa pana in 25 de lei daca nu pretul este mai ieftin. FUNDA?

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Pai, in general ori la un service ori la un sediu al firmei de la care l-ai cumparat. Sau nu stiu, vorbeste cu cineva care se pricepe. Costa in jur de 40 de lei big grin