| anonim_4396 a întrebat:

Ne-au pus camere de filmat in scoala >:3 Ce pareri aveti? Mi se pare o prostie tongue

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De aia acum v-a pus?!

| jj95 a răspuns:

Da, si mie mi se pare la fel o prostie...
bafta

| ImiUrascViata a răspuns:

Vedeti sa nu va dea astia la camera ascunsa si da este o prostie ca oricum nu le urmaresc aia tongue decat dupa 100 de ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte bine. ce aveai atat de secret de facut la scoala incat nu vrei sa te vada nimeni?

| mona a răspuns:

Mie mi se pare o idee buna

| d3javw a răspuns:

Ti se pare o prostie zi dece.Prostia asta e de cativa ani buni in usa si celelalte tari din europa:dCu ce de deranjeaza camerele pe coridoare?

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Nu prea le vad rostul... oricum le spargem si pe alea, pe langa geamuri si mai stiu eu ce.

| ROCK30STM a răspuns:

Si noi avem la scoala, nu este ceva esit din comun ...este o institutie, iar daca v-a pus in clasa cel mai probabil o sa le porneasca in perioada tezelor si a examenelor.

| IsabelaIssa a răspuns:

Mi se pare o idee destul de buna, si e pacat ca nu au facut-o pana acum. Poate asa nu mai sunt atatea batai si crime prin scoli. Lucrurile au cam luat-o razna in ultima vreme.