| gyna201 a întrebat:

Neata all! Dupa cum vedeti e ora 7. ..pentru mine e ceva ff neobisnuit..de 3-4 zile dorm decat 4-5 ore pe noapte..nu mai stiu ce sa fac ..de exxemplu aseara am adormt la 1 jum si la 6 acum dimineata m-am trezit brusc.mie fff.frica...cand ma pun pat tin ochii inchisi si ma rog sa adorm mai repede si imi vine f.greu somnul nu stiu ce am patit.pur si simpu ma trezesc dimineata si cand vad ca iar am dormit decat 4 ore incep si plang mai aless ca am si niste cursuri la care trebuie sa ma duc.of ce pot sa fac credeti ca e posibi sa fqc infarct? puteti sa ma ajutati cu niste remedii pentru somn?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un putea merge la un psiholog (poate nu e o problema de sanatate ci una in gandirea ta care poate daca o impartasesti va fi rezolvata), ai putea lua somnifere sau ai putea sa incerci sa te relaxezi : poate stresul este problemawinking sper sa iti rezolvi problema