| Myku a întrebat:

Neata all. Vreau si eu status de dragoste. Funditabig grin

2 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Buna Myku happy

" Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

status nou adaugat..." Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

status nou adaugat..." Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

»" Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva…. "

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

»" Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

| zuuzuu09 a răspuns:

1)"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce!"
2)love struck sa nu crezi ca as putea sa te las:X nu te-as parasii niciodata! eu nu ma voi schimba[puppy dog eyes]langa tine voi fi pas cu pas happysa nu te simti singur vreodata :*ai toata dragostea love struck
3)? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?
4)M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea love struck
5)Iubitule,Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect happy
6)Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?
7)Pe masura ce crestem descoperim ca pana si persoana care nu trebuia sa te dezamageasca vreodata, probabil o va face.
8)Va veni o data vremea cand in urma vei privi.Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii.Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca : Asa a fost o data!
9)A inceput ca o gluma la un suc, prostii.Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi!:X
10)Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
11)E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s-a stins tigara si m-am trezit pe hol.
12)N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.
13)Pe om timpul nu-l transformă, învăţătura nu-l transformă, unicul lucru care te poate face să-ţi schimbi gândurile e dragostea :X:X
14) Dragostea este. Fără definiţii. Iubeşte şi nu întreba prea multe. Doar iubeşte!
15)"SPUI adio, dar nu e ce simti."ce rost are sa te minti?!"
16)Nu`ţi dori niciodată perfecţiiiunea, exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc!smug
17)Ti-e iti Plac Fetele Asa Ca Mine ...Care Stiu Sa Aiba Grija De Un Baietel Asa Ca Tine [batting eyelashes]"
18)Ea il iubea cu adevarat si il iubeste, si el nu stie nimic ♥!
19)Neaa.Baiatu meu ramai cu zdreanta ta.winking Acum o0 sa-ti arat ce`mi poate pieleawinking"
20)"---> ♥ Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"