| Közmyn17 a întrebat:

Neata! Am auzit ca sapunul cu sulf e foarte bun impotriva acneei si punctelor negre. Unde gasesc sapun de sulf?

Răspuns Câştigător
| mariutza a răspuns:

Eu stiam k sapunul cu sulf este pentru matreata si caderea parului.probabil este si pentru acnee...big grin.oricum.gasesti la farmacie.eu de acolo mi-am cumparat.si este foarte ieftin.in jur de 3 lei.big grin

6 răspunsuri:
| jedi_8834 a răspuns:

Sapunul nu este bun pentru fata din cate stiu.iti usuca tenul...mai bine ai folosi niste creme. du-te la un plafar sau farmacie naturista si informeazate ce si cum eu de acolo am folosit de toate si mi-a trecut acneea cam intr un an si aveam multa

| Florin_6699 a răspuns:

Poti cumpara si de aici http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/sapun-natural-cu-sulf-1447952
e sapunul cu sulf si mai sunt o gramada de sapunuri dragute, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sulful miroase urat din cate stiam....bleahhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fb se gaseste la farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.