| -TattO- a întrebat:

Neata!

Ati trecut la imbracamintea de iarna? E asa frig dimineata...
Imi vine sa iau geaca de iarna da zic ca poate par aiurea asa.

Cum va imbracati acum?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu camasa si cesta, iar peste o geaca subtire de toamna!
dar tot mor de frig!
oare dc e asa de frig?

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu mi-am luat cizmele de saptamana trekutalaughing

| lol1232 a răspuns:

Imi iau mai multe bluze diferite pe mine si uni copii la mine la scoala vin cu geaca o geaca mai ssubtire imi iau big grin

| gHelena a răspuns:

Buna. In primul rand, incearca sa nu mai fii atat de preocupata de parerea celorlalti, binele tau primeaza de fiecare data. In ceea ce priveste modul in care ar trebui sa te imbraci zilele acestea, eu iti recomand o geaca de piele sau un cardigan mai gros. Ai grija sa nu iti lipseasca un maieu sau o bluzita de bumbac, deoarece mentin foarte bine caldura. Poti imbraca 3 bluze din fibre naturale, deoarace izoleaza termic mai bine decat una foarte groasa. Ai grija de tine.

| dnxbv a răspuns:

Ce praf esti. pai tu nu te imbraci sa te simti bine daca iti zic ca arati aiurea cu geaca de iarna? Stai, ingheti si tremuri ca proasta? lasa rusinea la o parte si imbraca-te ca lumea, sa ai comfort termic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu spun asta da's racita de nu mai pot. Unii au trecut si la cizme gen UGG. deci e ok happy