| anonim_4396 a întrebat:

Neata! cum se poate fura la Barn Buddy ( pe hi5) daca ai caine? eu nu mai intelegangry. am caine, are si mancare si vecinii tot imi pot furax(...help me please! :*

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Da din pacate se poate fura

intri pe ferma si dai tab pana dreptunghiul galben apare jos in sanga pe ferma prietenilor apoi dai click si apesi pe caine... furi asa dupa care dai click
o sa iti dea o eroare dai ok si produsele o sa-ti apara in hambar

nu ai ce face sai impiedici dar fura si tu de la ei!

6 răspunsuri:
| Claudia852963 a răspuns:

La mine nu merge crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mha eu stiu da dau rasp pentru 2 euro pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am inteles deloc faza cu furatul cu tab...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explica mai bine faza ca furatu ca nu stiu cum ai sp si nici nu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza cu furtu a mers! dar cand am incercat sa fur de la cineva acum 3 zile nu imi mai aprea dr galben la ferma prietenilor! daca stiti careva cum se mai poate furapls dati-mi rasp! sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe ferma si dai tab pana dreptunghiul galben apare jos in sanga pe ferma prietenilor apoi dai click si apesi pe caine... furi asa dupa care dai click

o sa iti dea o eroare dai ok si produsele o sa-ti apara in hambar