| G a întrebat:

Neata. big grin Duminica e ziua mea (fac 15 ani) si as vrea sa fac ceva cu ocazia asta. Pana acum nu mi-am mai facut ziua ca... nu stiu, nu-s genul sa dau petreceri si chestii din astea. Nici nu prea-mi place, ma simt cam stingherita cand primesc multa atentie, cadouri, cand cineva face ceva special pentru mine etc. Dar nici nu vreau sa mai stau asa, fara sa fac nimic. Banuiesc ca daca aveam si eu ziua in timpul anului scolar "scapam" mai usor, aduceam niste bomboane sa servesc clasa si that was it. Dar in vacanta e mai greu. laughing Deci, idei? happy

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai daca ti-e sila sa organizezi, si nu-tiplac chestiile de genu'cum nici mie nu-mi plac, invita-ti cei mai buni prieteni la un bar. Si da de bauthappy. Bineinteles ca o sa vina cu cadouri, o sa beti, o sa radeti si cum s"-r zice, ti-ai facut si ziua! o sa-ti ramana amintirehappy.
La multi ani!kiss
fundabig grin?