| BogdanPunct a întrebat:

Neata` din nou TPU.happy
Am o intrebare legata de chestia asta noua cu Yahoo Status Chaanger. Daca binevoieste sa imidea si mie cineva linkul...batting eyelashes tot caut de dimineata si nu gasesc nimic.
Voi imi dati linkul si eu va spun cum puteti sa faceti sa nu va mai poata schimba nimeni status-ul!
FUNDAA!?

Răspuns Câştigător
| creatsa100 a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php poftim :*

funda?;;)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Altceva constructiv nu poti sa faci? Ti-ai gasit de joaca cu schimbarea statusurilor pe messenger! Cred ca toata lumea a invatat cum sa dea un ignore.

| neluL a răspuns (pentru creatsa100):

Iti dau eu funda? big grin

| WedDye a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/... nu te mai obosi cu chestia cu igg ca si eu stiu... { si ca sa stii ti l-am dat mai mult ca e super stresanta chestia asta si poate s-o potoli si ei }

| Blondda a răspuns:

Chestia asta nu sa mai tina mult ca deja in mai putin de 24 de ore toti au aflat de el. Get a life!happylasa prostiile astea!