| Zet_Robert_1997 a întrebat:

Neata neata! Sa vezi ce faza. M-am indragostit. de o fata, insa parintii acestei fete nu stiu de mine. ii intrezic sa aiba un iubit pana nu intra la liceu. Ea vrea sa se duca la un liceu din alt judet, si vrea sa stea si in acest judet pentru ca ma iubeste! Si am incercat. toate variantele, tot acolo ajung, sa se duca acolo! Nu vreau sa o las pentru ca o iubesc, dar nu stiu! Va rog, help... nu stiu ce sa fac. dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AndRa003L a răspuns:

Daca o iubesti, o vei lasa sa plece pentru ca este in joc viitorul ei. Daca ea asta isi doreste si asa este mai bine pentru ea, trebuie sa accepti. Cred ca daca relatia dintre voi este destul de puternica, aceasta va rezista indiferent de distanta care va desparte doar fizic, nu si spiritual sau mental. Asa ca daca ambii va doriti aceasta relatie si sunteti capabili si constienti de ce implica o relatie la distanta, asta e cea mai buna solutie.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

OMG, voi sunteti copilasi de scoala generala, inca bebelusi!
Lasa baiete, ca indragosteala apare tarziu, dupa 16-17 ani, acum este doar simpatie si placere sa te joci cu o fetita.
Ia-ti masinutele si du-te la fetita sa va jucati cu papusile ei!