| KillerWillBeBack a întrebat:

Neata ROMANIA! Aici este DJ GabyAbby. Premiul pentru cel mai bun raspun e o funda cat averea lui Base&Udrea! Okrolling on the floor
As vrea sa am parul mai des, cu volum.Il am lung, subtire si castaniu.Am cautat pe google si am citit ca lamaia deschide culoarea parului.Eu nu vrea ca din saten-inchis sa dau in blond cenusiu.laughingCa sa intelegi look la poza mea!

Mi-au aparut vara asta niste cosuri pe spate si nu mi-au trecut nici acum! x(am dat cu un antibacterian si mi s-a spus ca este din cauza caniculei! Dar axcum nu mai este! Sunt disperata!

In fiecare zi ma spal pe dinti! Am, incercat Colgate, Aquafresh ETC.Tot am o respiratie urat-mirositoare si dintii imi sunt tot galben-alb! Incepe scoala si mi-am propus sa cuceresc un baiat.N-am ce spune, am avut 9, 56 anul trecut.Nu vreau sa ma laud!happyDar asa...

CE POT FACE?
VA ROG FRUMOS!

3 răspunsuri:
| Andrutza137 a răspuns:

Legat de spalatul pe dinti.Am aceleasi probleme ca si tine. Pune pe periuta de dinti un pic de bicarbonat alimentar si apoi pune pasta freaca cat poti tu de bine dintii si continua asta cel putin o luna dimineata si seara.Pentru respiratie consulta un dentist

| KillerWillBeBack explică (pentru Andrutza137):

La tine a mers?

| Andrutza137 a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

Da dar inca nu a trecut o luna inca mai fac asta...