| bby a întrebat:

Neatabatting eyelashes Stiti ceva status`uri gen " Eşti o prinţesă… Şi cui îi pasă? Mai da`te dracu tu! laughing " Dau funda bineinteles love struck Multumesc mult! kiss

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

# Telefonu`il strang cu obsesie in mana . Nu stiu` cum sa fac sa te sun :-s , dar simt ca totul e degeaba , este fara rost oh go on si` stoi ca zoia asta imi va merge prost` ;-j

# Totul trece. dar stii` cum se spune : ) . " Trecutul lasa urme ;-j "

# Trece o zii` si vine alta oh go on si` se mai intoarce roata :-s . Ieri umblam eu dupa tine straight face. Astazi smug tu intrebii` de mine ;x !

# Prefa`te ca itsi pasa. !

# Ramai cu ea oh go on. asta ai ales happy merg pe drumul meu . Al tau ?! Scumpule , e in celalalt sens batting eyelashes .

# Stii` ca vechile prietenii` nu se vor uita nicioadata ;x .

# Estii` printsesa ;x , dar viatsa nu itsi e regala oh go on. El te minte , el te inshalasa duce o viatsa ilegala winking .

# Sa fii` ce vrei thu` sa fii ;x , nu ce vor altsii` winking . Sa facii` ce vrei thu sa facii` , nu ce fac altsi` happy . Sa gandesti cum gandesti` thu , nu cum o fac altsii` batting eyelashes .

# Amintirea`i inca vie ;-j , dar preferii` sa taci ! Sa suferii` , sa te prefacii`.

# Nu stiu` cum potsi sa uitsi tu cand imi spuneai " Te iubesc ;x " , dar se pare oh go on ca erau doar vorbe goale , si` prostule vezi ca doare ;x !

# Recunosc ;-j. A fost foarte frumos ;x !

# Dece **** mea imi ceri mereu ceea ce eu nu poth fi` ;-j ?!

# Falsifica un zambet , prefa`te ca e bine oh go on , minte`i pe cei din jur ;-s , dar nu pe tine ;| !

# Tot ce mi-am dorit a fost sa fiu fericita , iubita si` nu prostita ;x !

# Fata care zii de zii` itsi zambea , Te iubea dar nutsi spunea ;x .

# Sunt momente oh go on. in care simt ca numai poth happy !

# Zii` dupa zii` tot mai greu itsi vine sa zambesti` oh go on .

# Visele sunt ruinate happy , s`a cam dus sperantsa oh go on . De aceea nu voi mai iubii` batting eyelashes , ca sa nu`mi complic viatsa winking .

# Spune " Te iubesc :X ! " pentru` ca o crezi. nu pentrusimplu` fapt ca o potsi spune batting eyelashes !

# Incep sa cred ca sunt singura pe care o doare oh go on .

# Chiar de totul a fost frumos , intr-o clipa eu am fost jos oh go on. deece ?! Dece dracu` am crezut in tine :@ ?!

# Tu o arzi ceva de genu` " Hahaa love struck , imi merge bine love struck " . Dar nu te bucura prea mult prostule batting eyelashes ca totul o sa se termine ;x !

# Ceru` stie ca ne-am iubit ;x , arhivele stiu` tot ce`am vorbit oh go on.

# Daca vrei sa fiu` ca tine blushing , vin`o langa mine ;x , vreau sa`tsi arat ca se poate si` de 1oo de ori mai bine \:d/

# Poate asta o stii` si thu` smug. Ca dragostea`i o curva si` thu esti un deja`vu blushing

# Mi`e greu sa vb de tine la trecut. Oricat de mult raw mi-ai facut nu poth sa uit oh go on .

# te-am fumat ca pe`o tigare oh go on si-ai ramas doar scrum ;x

#Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu Am plecat si nu stiu cand mai vin.;x

#Dar nu mai poate face nimic si se gandeste... Cu o poza cu el si un numar langa ea.straight face

#Deocamdata e prea devreme sa`ti promit

* Numai spera ca prostu` ala vine la tine laughing inapoi. Ca ea in loc de unu` vede 2 .

* Aplicatie : Bruneta cu ochii` albastrii` plini de experietsa smug , nu pentru` o noape ci pentru` o viatsa ;x

* Acum taci ! Ai vorbit cam mult nu crezi straight face ? E momenutul sa deschizi ochii` happy si` sa ma vezi :X !

* Aolo. bine ! Te vad ca ti la mine oh go on. stiu` sigur ca nu vrei sa ma lasii` love struck. crezi ca prostu` in lumea asta plina de lasi `

* Vad ca nu te lasii`. Ori ma vrei , ori nu ma vrei. pai date`n **** mea , ****si mortsi tai !

* Stai in baruri selecte , vezi numai fete perfecte smug . Uitate la mine. sunt ca o felina. mersu` meu , parfumul tau`. sunt asa de fina ;x

* Nu uita , ai fost proasta ca ai inghitit tot ce ti-a promis oh go on. cat rau ti-a facut si` cate lucruri ti-a comis happy !

* Acum vezi in EA tot ce a fost bun in mine. Ramai acum cu ea ! Nici macar mamii` nu te mai vrea oh go on !

* Saptamanile , zile , orele trec. o prietenie s`a dus , asta`i tot ce percep winking

* Maine itsi spun sigur ca va fi` o zi mai buna ;x ! Adutsi aminte de ce ti-am promis. Acum e tarziu , noapte buna ;"> !

* Visezi la o viatsa mai buna , visezi la un baiat mai bun. Numai visa oh go on , tot ce`a fost nu sa schimbat , asta`i soarta ta winking !

* Sii` nu uita happy , ai incredere`n mine , chiar daca fac prostii`. asta e ! Iarta`ma , totusi suntem doar niste copii`.

* Crede`ma ca am vrut sa te uit , crede`ma ca nu vroiam sa mai gandesc oh go on , dar se pare. ca totul are o scapare ! Te iubesc , chiar daca sunt proasta si` nu stiu sa dovedesc.

* Esti in doua locuri. ma vrei si` pe mine si` pe ea happy. uitate straight face nu vrei sa ma lasii` pentru` alta. ca itsi pot oferi` tot ce nu poate subsemnata .

* Stergi totul asa , fara pic de resentimente :o ? Itsi bagi` ****`n tot si` inca sperii` ca ai sa treci peste happy !

* Itsi aduc aminte de clipele fierbintsi din dormitor drooling. cand imi spuneai " Iubita te ador ;x , mor de al tau dor batting eyelashes

* Lupte pe strazi , baieti , pizde si garzi winking . Nu te mai plange. asta e destinu` tau happy sa stai cu capul sus mereu .

* Esti in dormitor , itsi aprinzi o tigare drooling itsi pui un wisky smug incercand sa uitsi de dor oh go on. Nu te gandeai ca primul o sa fie el. ca vrei sa uitsi tot trecand peste oh go on. Inca te gandesti la vechea ta poveste ;x !

* " Iubit`o te iubesc ;x ! " . Il crezi :o ?! Esti proasta daca nu vezi.

* E doar un fost oh go on , nu e inger. nare aripi winking !

* Spune doar atat " Numi pasa winking " orcarei lovituri ce se ivesc in viatsa asta proasta oh go on .

* Nu vreau , si ce daca ?! Da sunt fata lu` tata ;x !

* Suna telefonu` rolling eyes , si` iar te umplii` de draci`. E prostu` ala care nu`l mai placii` ! Te vrea inapoi happy , a aflat ca esti cu altu`. isi baga unghia`n gat si` nu vrea sa`tsi faca placu`.

* Te aflii` intr-un bar. Te gandesti cum tii` sa daruit. drooling Cum te-a facut intradevar fericit ;x !

* Wisky , bere , vin , gin , tequila sau rom. toate amestecate happy => droguri curate ;x

* Te gandestii` la blonda din parc straight face. vii` acasa blushing parca tot pe mine ma vrei in pat oh go on

# Vreau sa stii` ca-mi dau seama ca mai mintsit. Taci ! Un singur cuvant si totul sa sfarsit . Nu ti-a fost bine langa mine ?! Sau aveai presimtirea ca inghit tot chiar asa de bine. ?

# Am crezut ca pot sa am incredere`n tine de la inceput pana la sfarsit. Nu conteaza acum , dintre noi doi. tu mai dezamagit !

# Iluzia este un analgezic aparut din diferentsa dintre dorintsa si realitate ;x iar tu happy esti o iluzie ;x .

# Fericirea nu poate fi cumparata cu banii` , iar dragostea nu poate fii` dobandita cu fortsa .

# Rasul este precum soarele , alunga iarna dp chipurile oamenilor.

# Exista o ambitsie care atinge orice , dar ramane tot asa de flamanda si de zadarnica .

# Iadul este acoperit cu intentsii` bune ;x !

# Viatsa este precum o melodie frumoasa , numai versurile sunt o incurcatura batting eyelashes .

# Curajul este o frica in care s.a pus ordinea , si care te ajuta sa te agatsi de acea parte a fricii` unde pierderile sunt mici .

# Pe cat de rar este adevararu` , oferta a fost intodeauna mai mare decat cererea .

# Glumind , putem spune orice laughing , chiar si adevaru`.

# Dragostea inseamna satsi dai si inima si sufletul intreg celui care ti le va zdrobii`.

# Mai bine sa previi` , decat sa vindeci !

# Sinceritatea nu inseamna sa spuii tot ce gandesti , sinceritatea inseamna sa gandesti tot ce spui`.

# Nu stiu ce este durerea , pentruca nu am cunoscut placerea ;x .

# Mai rea este o vorba otravita , decat o spada ascutita.

# M`ai luat de gat si m`ai pupat. Ea : Adda trezeste`te ! Ce dracu` ma , am visat ?

# Ce-ar fi sa ma ai langa tine ca iubita , sora ,amanta sau cel putin prietena ?

# Zi si tu ceva,macar un, "te iubesc", un, "mi-ar placea", Acolo-n cafenea, sau nu bei cafea ?

# Nu face la ambitsie cu mine. oh go on Ca langa alta nu itsi va fi bine winking !

# Stai asa ca , daca mai luat. Ia`ma frumos incet si sigur pe un drum mai luminos batting eyelashes ca sunt periculoasa si ambitioasa devil. vorbesc frumos de te intorc pe dos ;x .

# Materialisto`. Autostopisto de doi lei batting eyelashes. Nu`tsi ajung banii` nici daca te stergi la cur cu ei love struck . Hey ! Papusa mea. vai de pasarica ta winking .

# Inca o seara incepe grandios. Parfum in aer smug. Adda nu sta jos ;x . Pahare pline. Agitatsie blushing si Adda face senzatsie ;x !

# Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!smug.

# Si daca itsi spun ca se va relua smug.Sii` daca itsi spun ca tu singur vei striga : O vreau inapoi pe fata mea ;x !

# Numai ajung sa plang. Au fost prea multe lacrimi` ce inima imi frang ;-j .

# Va tremura mana. Asta`i razboiu` meu cu lumea , iar tu vei fi intodeauna una ;x ! Pana cand va cadea din cer si` soarele si` luna ;x !

Unele sunt creatii` propii :* ! :*
Sper ca te-am ajutat big hug ! Funda ?