| LiCuRiCi_8607 a întrebat:

Neata TPU. am o intrebare adresata fetelor astazi merg la o petrecere si mi-am luat o rochita cam asahttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0&tx=30&ty=7&biw=1024&bih=601 numai ca la mine cureaua e mai sus, dar nu stiu cum sa imi prind parul eu m-am gandit intr-un coc mic la spate sus si am breton voi ce parere aveti?
Multumesc fetelor!

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

E superrr rochia...si iti recomand sa iti prinzi parul pentru ac pe spate ar fi enervant deoarece e cald si mai si transpiri, mie se pare foarte buna ideea ta.nu stiu cum arati dar cred ca iti va sta superr bine. distractie placuta!

3 răspunsuri:
| Nezzy a răspuns:

Hei. Apropo draguta rochita big grin. Nu stiu lungimea parului tau, dar dupa parerea mea cocul ar arata bine daca ar fi ceva mai,, messy", adica scoti niste firisoare in afara, iti lasi 2 suvite in fata, iar dupa breton sa creezi o impresie de bucla, dand parului tau mai mult volum. Eu m-am interesat si vara asta o sa se poarte foarte mult acest coc. Sper ca te-am putut ajuta.

| LiCuRiCi_8607 explică:

Ms moot sunt filata si parul meu are foarte mult volum si bretonul e dragut si am 2 suvite de la breton lasate in jos l-am avut lung si de aia dar nu e drept e pe frunte filat
mersi