| FetitaCuOchiVerzi a întrebat:

Neata TPU! Am si eu o intrebare de ce nu pot sa ma inregistrez pe clopotzel.ro?

Deci scriu tot si la cod il scriu corect si dau inregistrare si imi apare ca nu am completat bine codul dar la completat bine am incercat cred ca de 20 de ori pana acum

Fundita pentru cine ma ajuta:*

1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Prima problema este Browserul de internet pe care il folosesti. Daca de exemplu ai Intrnet Explorer nu iti merge incearca sa iti faci cont pe Mozilla...Sau Chrome.
-Bafta :*