| rusua500 a întrebat:

Neața TPU, de ce când fumez amețesc mereu sunt începător și azi noapte încontinuu am tușit și numai gust de țigări am avut in gura.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai organismul tau incearca sa iti zic ca inca te mai poti opri din a il otravi. Poate prinzi semnalul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca esti incepator. Organismul tau nu este obisnuit cu tigarile. Lasa-le cat nu devii dependent.

| rusua500 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc pentru sfat și cred că așa am sa fac că nu prea îmi plac dar na

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... asta mă întrebam și eu acum 34 de ani, când m-am apucat de fumat.
Relaxează-te! Cu timpul amețeala trece.
Apoi încep tusea, mirosul ordinar din gură, dinții se-ngălbenesc, bronșitele, începutul de astm.
Dar tu nu te descuraja. Continuă.

| Bubu3579 a răspuns:

Organismul tau nu e pregătit pentru chimicale.Nu te otrăvi singur