| Bobys a întrebat:

Neata TPU!m-am apucat de fumat si nu vreau ca mama sa afle(ea e nefumatoare).Aveti vreo idee cum sa scap de mirosul din gura?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ehe,cam greu eu unu fumez rar
Cand stau langa unii oameni ii miros imediat ca is fumatori
Daca si mama ta a fost fumatoare, ai mare grijalaughingca presimt ca maine intri sa ne intrebi ce sa faci sa te lasi de fumatbig grin

| LonelyLoner92 a răspuns:

Mai, nu stiu ca sa zic, eu nu fumez, dar ar fi cateva solutii, cand fumezi, fumeaza in aer liber si plimba-te in timp ce fumezi ca sa nu iti intra mirosul de fum de tigara in haine, sau mesteca niste guma d-aia cu arome dupa( capsuni etc), ca sa nu iti miroase respiratia.

Răspuns utilizator avertizat