| Bobys a întrebat:

Neata TPU!m-am apucat de fumat si nu vreau ca mama sa afle(ea e nefumatoare).Aveti vreo idee cum sa scap de mirosul din gura?Fundita

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Cel mai indicat este sa iti cumperi un spray de gura sau sa mesteci o guma sau o bomboana mentolata.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Guma... sau te speli pe dinti sau incearca cu apa de gura big grin

| hunterpainting a răspuns:

Bea o tuica, mananca niste ceapa, niste usturoi, chestii din astea.

| cristiana99 a răspuns:

Cel mai simplu lucru...lasa-te. Asa nu se va mai simti :d

| Supplexa a răspuns:

Ai auzit de guma si pasta de dinti? laughing

| DurtyPuppy a răspuns:

Cu coaja de portocala sau lamaie nu se mai simte niciun fel de miros...eu asa am facut timp de doi ani si parintii nu siau dat seama ca fumez, doar cand le-am spus eu.