| Kafeeaua a întrebat:

Neata tpU.scuzati categori dar este cea mai utilizatahappy
cine imi da si mie episodul din,, teresa" in care mariano se casatoreste cu aurora si fundita si vot tot ce vreti voi:X:X

6 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

@Alinuzza
Hey, tipo!
LySa are perfectă dreptate, cu oameni ca tine ne târâm în groapa de gunoi.

| ahlrh a răspuns:

Dacă-ți ceri scuze nu rezolvi nimic.
Aşa că te rog eu ceva,
Te rog: Spală-ți limbajul messenger într-o carte.
Te rog: nu te mai ruga sa te scuzăm.
Te rog: nu mai vota abuziv.
Te rog: nu mai raporta abuziv.
Te rog: să nu mă dai [unde mă dai] că nu te-am înjurat!
Te rog: pleacă de pe comunitate, ar fi un cadou minunat pentru mulți, sper.
Te rog: Nu comenta, ca n-ai ce în fața mea, domnișorico. Ține gura închisă și poate treci neobservată. [ și scapi de ce-i mai rău ]

Hai, salut.

| Kafeeaua explică:

...spam:@ las ca vedem noi

| Kafeeaua explică:

Hei va dau spam.am zis ca scuzati categoria.in pn me dr abtinetiva ca m-am skuzat ce tot atata cearta dau spam si vam lasat...d-te drequ

| Kafeeaua explică:

Si eu te rog ceva... 1 la mana no m`am luat de tine ci de aia care m`a jognit cand a zis ca am nisip in loc de creier...happy

| MissBlonda²º¹² a răspuns:

Hey,
Respectă în vezica mea categoriile, că nu ai nisip în loc de creier ca să nu-nțelegi, de ce trebuie respectate categoriile.
Hai, paC-paC!