| zuzu_3087 a întrebat:

Neata TPU:X

azi incep cursurile de inot si nu stiu ce trebuie sa imi iau in rucsacel pe langa costumul de baie si o pereche de slapi de schimb

ma poate ajuta cineva care a facut inot sau care stie va rog [-o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am făcut și eu cursuri de înot. Pe lângă buna dispoziție și curaj, mai trebuie să ai cu tine sampon, burete( ca să te speli după ce ieși din bazin), prosop, plută, ochelari si cască( poate le primești de la antrenori dar pentru orice eventualitate ia-le cu tine), feonul și slapi. În ceea ce privește garderoba, ar fi indicat costum intreg, șlapi și lenjerie intimă de schimb dacă mergi de acasă cu costumul pe tine). Succes și distracție plăcută!

2 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Mai mult nu ai nevoie de nimic.

| DonAnonymius a răspuns:

E fain la inot.Si eu merg de cateva saptamani. I-ati slipul, slapii, un prosopt/halat, ochelarii de inot(daca ai nevoie) si feonul. Aa, si nu uita optimismul.Pa,pa