| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Neata tuturor happy! De cateva zile ma dor foarte tare sanii si mi se pare ca sunt mai tari decat de obicei :-s. Care poate fi cauza? Multumesc anticipat!
ByE love struck

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Ori te afli in perioada in care trebuie sa iti vina menstruatia (ai mei sunt asa mereu inainte sa imi vina mentruatia)
ori pur si simplu te dezvolti! daca durerea persista foooarte mult timp si e insuportabila, consulta un medichappy

succes si sarbatori fericite:*

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vine " moşu' "

| kAps UNikA a răspuns:

Pate sa fiba de la frig oare ti s-a parut bun ceva.In cazul acesta nu-i atinge.In curind o sa-ti treaca, dar o vreme va trebui sa mai induri durerea.