| Didw a întrebat:

Neatsa :" >
Am si eu niste intrebari legate de telenovela Cameleonii de pe AcasaTV :
1. Daca Roberto este mort, atunci cine i-a trimis scrisoarea lui Ulises?
2.De ce l-a omorat Augusto pe Roberto?
3.In ce episod ramane Solange cu Ulises?
4.Cine este cu adevarat Stapanul [El Amo]?
5. Ce se va intampla cu Francisca straight face?

Si.cam astea sunt intrebarile mele love struck. Multumesc celor care vor raspunde

11 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

1.Roberto nu stiu sigur dar eu nu cred ca este mort.
2.Pt ca Roberto a aflat ca Augusto face niste treburi necurate.
3.Pai la sparsitul filmului, intre timp se tot cearta.
4.Stapanul este Leonidas(gradinaru)
5.Francisca o sa fie cu Leonidas.

| Didw explică:

Hey. astia are urmaritsi telenovela :$ daca apar noutati. trimiteti-mi mesaj. Multumesc!

| Pupily92 a răspuns:

Eu cred ca acel politist pe care il cunoaste Bruno este chiar Roberto.pentru ca el este stafia pe care a vazut-o Eusebio in pivnita.
atunci cand Bruno a venit cu Ulisses ca sa-l cunoasca pe politist, acesta a fugit, iar dupa colt a disparut.
restul intrebarilor au raspunsul la userii de mai sus.sunt de aceeasi parere cu eihappy si eu urmaresc fiecare episod big grin

| patty32 a răspuns:

Stiu doar ca Stapanul este LEonidas.
Se va descoperi in episodul 134
Fracisca nu va ramne cu Pedro, deoarece Ponce de Leon il va ucide.
Ea va ramane cu unul, nici macar num`i amintesc cum il cheamabig grin
Oricum pana in prezent, nu a aparut.nu stiu cand va apareahappy

Răspuns utilizator avertizat
| DeyuXd a răspuns:

Stapanul este leonidas?
dar parca el ii ajuta:O
loool
si eu urmaresc tenelovela:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu stiti laughing)
Cum pnm Francisca o sa fie cu Leonidas? laughing)rolling on the floor)
Habar nu aveti! degeaba va uitati!
Leonidas este " socrul " Francescai baaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fransisca se des de pedro dupa aia augusto moare leonidas estapanul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum il cheama pe bruno de fapt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu are cum sa fie leonidas stapanul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. uiate si ai sa afli.
2.pentru ca a descopirit siretricurile lui augusto
3.in ultimul episod cand solange decide sa ramana sa locuiasca cu mama sa si sa fie alaturi de ulises
4. cel mai bun prieten a lui augusto victori
5.francisca ramane cu inspectorul de la institutul pedagogic nationa javier.