| Te besk a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep sunt disperata! Azi am trecut acel baiat in lista si m-a intrebat cine sunt si i-am zis ca Andreea.Si apoi nu a mai orbit cu mine, dar nu stiu de ce si la o prietena era online si la min ofline, dar nu cred ca mi-a dat ignore si daca ma vede la scoala ce sa ii zic? Ioi nu trebuia sa il trec in lista, nu-i asa? Ajutati-ma ce intrebari sa ii pun sa nu afle ca il plac, adica sa nu afle mai mult de atata ca il simpatizez.Adica ma refer la acel lucru sa ma ierte ca este foarte supi pe mine, dar nu stiu de ce?! Ajutati-ma dau fundita

Multumesc

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Am fost si eu in aceeiasi situatiestraight face Eu i-am dat ignore laughing ca nu mai suportam sa-i vad mutra prin lisata mealaughing siu daca zici ca il placi si ca inveti la ceeiasi scoalathinking vorbeste cu el ca si cum totul ar fi absolut normal...si daca vrei sa-l uiti exista ignore big hug luv you

| purplexfusion a răspuns:

Eu am trecut un baiat pe alt ID si i-am zis ca sunt "prietena mea" dar el nu ma cunoaste fiindaca este cu un an mai mare decat minehee hee

| lavinia_8153 a răspuns:

Pur si simplu fii indiferenta, daca se baga in discutie nu te panica, vb ca si cum ar fi un amic si gata, restul vine de la sine

| alexutzapl a răspuns:

Pai spundei ca a fost o greseala daca e suppi pe uh si fi naturala