| kopotoru a întrebat:

Niste copi au zis ca ma bat maine cand ies de la scoala ce sa fac nu vreau ceva gen suna la politie zi la mama ta vreau sa rezolv eu problema

1 răspuns:
| AlexandraIleana a răspuns:

Da te inteleg perfect! Pai asculta'ma aici. Daca copii aia sunt mai mari decat tine logic ca nu prea poti sa faci nimic.magandeam sa ii bati tu.aduti ceva prieteni cu tine in caz de ceva. Dar daca dupa tine ii poti bate dale acolo.in pana mea ca ma dispera astia care deja fac program gen"Maine il batem, ii batem" etc. Cand te intalnesti cu ei sa nu te sperii fi dur stai fata.n fata.n sa vada ca ai curaj. Succes.Sa'mi zici cum o fost. is chiar curioasa!