| Florin_Kozmyn_1996 a întrebat:

Niste mesaje prin care sa imi spuneti cum sa spun la'o fata k o iubesc [ dar cu cuvintele voastre] dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

OK dar sa pui in paranteza ca noi am scris-o pentru ea. Trebuie sa scrii cu cuvintele tale chiar daca nu ai imaginatie, nu trebuie sa fii poet ca sa iti exprimi sentimentele. Un inceput ar fi, imi place firea ta si as vrea sa te cunosc mai bine daca accepti o iesire undeva.

1 răspuns:
| Lexiiii a răspuns:

Trebuie sa ii spui ce simti tu in sufletul tau, degeaba iti zicem noi ceva daca sunt cuvintele noastre. Cauta in suflet si vezi ce simti si scrie-i acolo. Nu e greu, sa spui ce simti happy