| sherlyn:) a întrebat:

Niste prescurtari sau idei de nume de la gabriela:Xdau fundita pentru cel mai bun
love struck

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Gaby

gabrielle

gabytza

gabytzu

bytzu

briela

ella

gabryelutza

gabilutza

bryelle

braella

mdea si asa mai departe
te pup:*

12 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Gaby, Gabri, Gab, Gabu, Gabe

Răspuns utilizator avertizat
| poesia a răspuns:

Un nume frumos.
GABRIEL / GABRIELA [ebraica] Gabriyel = omul puternic al lui Dumnezeu.
Pai ar fi Gaby, Gabitza, Bitza, Gabrielle, Gabri, Gab, Briella, Gaga, Ela.
Cam atat imi vine in minte acum. Sper ca ti-am putut fi de folos. pooop!

| symo_2617 a răspuns:

Gaby, Gabytza, Ela, Gabry...

| cretzufinish a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot Gabriela si mi s-a spus in urmatoarele moduri: big grin
Gabitza, Gaby, Gabryelita, Bita sau Bitu, Gabry, Gabel, Gabutza

| radu75 a răspuns:

Bebytza, gabrielle

| DianaLostInDreams a răspuns:

Bitzi, gabitsa.

| psihox a răspuns:

Ela, Ariela, Arila, Rila, Gila, Briela, Abela, Bela, Alerga, Bala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decitongue.
Gabi
Gabitu
Bitu
Gabri
Gabuta
thinking

Cam atat sper ca ceilalti sa aiba mai multe ideihappy. bft:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaby, Gabytza, Gabz, Elahee heeBitza big grin sau cum imi zic mie prieteni Gabitza vulpitzalaughing

| kanamechidori a răspuns:

1. Gabriel / GABRIELA [ebraica] Gabriyel = omul puternic al lui Dumnezeu Gabi, Gabita, Gabuta

| YeowangBalam a răspuns:

Pai ar fi:
Gaby, Gabri, Gab, Gabitza, Ela, Gabita, Bitzu...cam atat imi vine in minte in acest moment, sper sa iti fie de foloswinking