| andMM123 a întrebat:

Niste provocari pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Da bineinteles, astea sunt cam urate daca le face cineva ai noroc.
1.Provoaca o fata sa mimeze cum se excita ca si cand ar face dragoste.
2.Dai o banana si pune-o s-o linga timp de 5 minute si intreab-o ce a simtit cand a facut asta.
3.Provoaco sa te sarute de 5 ori, iar apoi sa iti bage mana in pantaloni.
4.Prefa-te ca esti orb/oarba si prima persoana pe care ai atins-o va trebui s-o saruti.(Aici e misto cand e baiat cu baiat.rolling on the floor))
5.Sa mearga in fundul gol timp de 2 minute in fata clasei.

1 răspuns:
| crazypop a răspuns:

O provocare pe care multi nu reusesc s-o duca la bun sfarsit.
Majoritatea se apuca, iar pe la jumatea drumului sau putin dupa ce incep se lasa sad