| anonim_4396 a întrebat:

Niste skateri prin Târgovişte?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo, bine ca afrimi, ca ai macar atata putere cognitiva.
Si care-i intrebarea?
Ai auzit pana acum de gramatica si de scopul ei? Iti sugerez cu jncredere sa o adopti.

| Venusskater a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf,te bagi tu cand numele tau e cookieDog si mai intai invata sa scrii tu si dupa comenteaza de mine

| LPCTSTR a răspuns (pentru Venusskater):

Bineinteles, in buletin ma gasesti drept Nume: Cookie Prenume: Dog.
"Invata sa scrii"... hahaha, ai vazut si tu un cuvant cu o litera inlocuita si ti s-a aprins c*ru' rolling on the floor
Baiete, una este un cuvant malformat inca din strafundurile gandirii si alta o litera inlocuita pentru ca cineva s-a gandit ca o tastatura fara feedback haptic a fost o idee buna tongue