| DidiMAriuka a întrebat:

Niste statusuri de dragoste... Dar mai speciale si mai noi big grin. vot+funda

Răspuns Câştigător
| Deathx a răspuns:

As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

Esti mereu pe langa si cred ca n-are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

C**** mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie!

Eşti primul meu gând înainte de a mă trezi şi eşti ultimul meu gând înainte de a mă culca…

Mi-ai furat inima, dar nu-i nimic, mai am alta in frigider, acasa

Nu te tine sa te indragostesti de mine!…

In spatele unui vis se ascunde un cosmar dar nu incerca sa visezi caci problemele incet dispar

Aparentele inseala, un zambet nu se compara, tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

Dc privesti in trectul indepartat? cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Imi amintesti de trecut,imi amintesti mereu,cine a fost cu tine cand a fost mai greu,timpul trece repede nu-l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•"

Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

1 răspuns: