| RaspberryLover a întrebat:

Noa servus, TPU! laughing Dupa cum bine stiti, luni incepe scoala.
Penare noi, coperte / coperti noi, creioane noi, stilouri noi, gume de sters noi... = Rechizite noi!

As dori sa va intreb ce rechizite de calitate va-ti achizitionat, de unde si doar daca stiti, pretul aproximativ.
La randul meu, am sa va povestesc despre niste rechizite de o calitate foarte buna cumparate recent de catre mine.

Bun, la partea asta, e putin complicat... Poate mie mi se par a fi niste rechizite foarte bune, imi plac nespus... Dar poate pentru voi nu vi separ OK si vice-versa. Asa ca, dupa ce o sa va recoand si eu, daca vreti, sa imi spuneti si parerea voastra despre ele daca le-ati incercat si voi.

Astept recomandarile voastre aici, intr-un comentariu! Multumesc anticipat!
happy

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Coperți nu mai cumpar demult pentru ca chiar nu am nevoie. Si caiete cumpar si de la colțul strazii numai sa fie coala albă. Din cel mai urat caiet poti sa il faci cel mai frumos doar cu ajutorul scrisului. Degeaba ai un caiet cu copertă șmecheră și cand il deschizi iți crapă retinalaughing.

2 răspunsuri:
| Laura123Laura13 a răspuns:

Eu nu mi-le-am luat de pe internet si cred ca sunt foarte bune...