| FataCuBuff a întrebat:

Noi romanii de ce suntem asa timizi si nu prea avem tupeu? si ne pasa de orice?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa este generaţia actuală, vremurile pe care le trăim ne obligă să fim aşa, o turmă cretină manipulată de toţi marii şefi ai statelor şi nu numai.

| Ky_Mi_1998 a răspuns:

Pai de fapt aproape toti oamenii sunt asa fiecare om iubeste in felul lui pe cineva. Tupeul este de fapt o chestie nebuneasca ce iti trece prin minte. Sper ca te-am ajutat. funda :*?