| forever4you a întrebat:

NoName este utilizatorul anului?! Eu una cred ca merita eu m-am imprietenit cu eabig grin dar este adevarat?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, este 100% adevarat. Uite ce scrie aici:

Se aud tobele, cortina TPU Hall of Fame se pregăteşte să cadă şi… Utilizatorul Anului 2010 al TPU este:

Felicitări!

În plus, am vrea să acordăm o menţiune specială pentru Cretaker, din partea echipei TPU, pentru toate benzile desenate cu care ne-a amuzat în 2010, pentru talent, simţ al umorului şi iniţiativă. Felicitări!

Iată care au fost nominalizările:

1. NOname: 235 de nominalizări

2. Bacemi: 97 nominalizări

3. Legiuitoarea: 13 nominalizări

4. Brigaela: 12 nominalizări

5. Cretaker: 10 nominalizări

6. Onutzu: 7 nominalizări

7. April: 5 nominalizări

8. Abh: 3 nominalizări

9. Denise, justme, I’m Perfect(a), harciog, Matrafoxat, kongeriket, Andrєєa, Romancuta, Bella: 2 nominalizări

10. Psiholoaga, Ursulica, SoL, ioandelasal, Reea, Mirunica1, mariana, selena54, Andrushka, Nony, Antonia, Bloondyna, Kronstadt, deliutza, FLAV, marrr, Hapciu, DaRiUsMaN13, IceShadow, 3ll3nu, KryssyCullen, eluveitie, Elianna, Softcristi, shtephie, Mumoasa, onlytiff, GânduriAlbe, DjAly, Nicoleta: fiecare cu câte o nominalizare

Aici s-au făcut nominalizările.

Notă: Am luat în considerare doar nominalizările care ofereau şi argumente pentru alegerea făcută, în plus, am eliminat motivele alegerii care nu erau valide (ex. îl votez pentru că aşa vreau, o votez pentru că mi-e prietenă etc.). Autonominalizările au fost şi ele eliminate din numărătoarea voturilor.

Felicitări NOname, Bacemi şi Legiuitoarea! Felicitări tuturor utilizatorilor TPU, celor nominalizaţi şi celor care au votat, care s-au implicat activ în nominalizare.

Mulţumim tuturor că aţi fost alături de TPU în 2010.

Vom trimite în curând şi premiile către câştigători (primii trei clasaţi plus menţiunea specială).

Stela, admin TPU.ro

Sursa: http://www.tpu.ro/blog/?p=1641.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, e adevarat!
NOname ma ajutat foarte mult, si chiar merita love struck
pa-pa!happy

| baru a răspuns:

Sall. Nu stiu cine este sau cine va fi, dar sper din tot sufletul, ca dreptatea va fi de partea ei. Este un om adevarat, cu demnitate si onoare. Pa

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, forever4you! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| Ana a răspuns:

Da, ea este utilizatorul anului
http://www.tpu.ro/blog/?p=1641

| forever4you explică:

Da acum stiu cine este utilizatorul anuluibig grin va multumesc frumos de raspunsuri

| Adryana a răspuns:

Da, ea este. Poti sa dai sus in stanga unde scrie "afla utilizatorul anului 2010" ca sa te convingi.

| edy132 a răspuns:

WOW "eu m-am imprietenit cu ea" deci este o EA? Mister dezlusit.
forever4you meriti un premiu.

Totusi nu la nominalizat nimeni pe "crinu"? In fiecare zi ma amuza raspunsurile lui.

| alexgogo a răspuns:

Helo. Daca va fi ori nu, nu prea ma intereseaza. Important este ca raspunde la intrebari din placere si n-are niciun interes legat de vreun titlu special... A, si btw, eu acum aflu ca-i fata?