| HermioneLove a întrebat:

Nooo am intrat intr-o situatie destul de enervanta...
Azi am descoperit o pagina foarte tare(pe facebook) dedicata fanilor Harry Potter se uneste I love Emma Watson; x si acolo era un mic test ca sa raspundem la niste intrebari ceva de genu:
1-In ce casa crezi ca ai intra?
2-Cu ce personaj crezi ca semeni? etc
Asa...admina a spus ca da cerere de prietenie tuturor celor care au raspuns! Idea este ca eu am vazut asta numai dupa ce am raspuns si am i-am dat accept pe facebook! straight face
Vrea sa ne faca nu stiu ce test Harry Potter despre cunstintele dar problema este ca eu am citit doar primele 2 carti din colectie(care mi-au placut la nebunie love struck love struck love struck ) si acum este in curs a treia! Acum o sa trebuiasca sa ma cam fac de ras din moment ce nu prea ma pot numi fan Hp din moment ce nu am citit decat 2(dar am sa le citesc si pe restul pentru ca sunt foarte faine cel putin pana acum)
Dar ce credeti ca ar trebui sa fac?
P.S.Acum stau pe invizibil pe facebook! laughing
Si inca ceva:
Cine ma poate spune cine-i Luna?(ma refer la personaj nu la luna de pe cer sau din calendar) Si cam in ce carte apare?

1 răspuns:
| SweetyღGirl a răspuns:

Daca vrea sa iti faca testul spune-i ca nu poti intra pe facebook.Nu stiu de luna, scuze.