| mihaimihai9595 a întrebat:

Noroc
cu citeva saptamini in urma m-am intalnit cu o fata pe care o cunosteam mai de mult, probabil ca zilele astea ne vom intilni din nou
am impresia ca ea simpatizeaza pe altcineva
ciar trebui sa fac daca o iubesc
ar fi bine sa-i spun ca o iubesc si sa incerc sa o sarut

5 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

De ce nu, incearca happy. Daca nu merge asta e, next si mergi mai departe happy. Un sfat, incearca sa nu fii un catelus pe care ea incearca sa-l dreseze tongue. Baftawinking.

| Aly07 a răspuns:

Pai man, am inteles ca te-ai intalnit cu ea acum "cateva saptamani" nu crezi ca a trecut cam mult.Ea nu stie daca te intereseaza persoana ei asa mult. Si pe mess, nu o mai zapacii atat, probabil esti plictisitor sau spui lucruri fara importanta. Mess-ul e bun doar sa stabiliti unde va intalniti si cam atat.Baftawinking.

| mihaimihai9595 explică (pentru Aly07):

Neam intilnit citeva zile pe urma ea nu a avut timp sa ne intalnim
dupa aia nu o puteam gasi nici pe net nici pe mob

| sCzKun a răspuns:

Asteapta si tu ceva timp, intra in discutie cu ea, da tot ce ai bun din tine, doar partile pozitive, dar sa nu exagerezi(adica sa te lauzi), pentru ca isi va da seama ca doar gura e de tine si nici n-o sa mai stea de vorba cu tine. Iti dai seama ca n-o sa fiti impreuna din a doua zi, doar daca e dragoste la prima vedere, dar nu cred, din moment ce ai impresia ca simpatizeaza pe altcineva (de aici se deduce ca tu simti ceva pentru ea). Orice e posibil, cel mai important este sa poti sa intemeiezi o discutie cu ea si sa o faci cat mai mult sa zambeasca, cand nu pare interesata, spune-i ca e simpatica si schimba subiectul.
Succes!

| mihaimihai9595 explică:

Stiti care e problema mi se pare ca ma evita de egzemplu as vrea sa vorbim pe net dar rare ori se conecteaza si cind se conecteaza nu-mi raspunde imediat trece un timp si citeodata nu imi raspunde