| Costea10 a întrebat:

Noroc TPU happy Am si eu o fata care-mi place happy I-am zis ca o plac etc, si a zis ca nu putem fii impreuna deoarece si ei ii place de cineva. (acest cineva find fostul ei prieten) A zis sa ramanem prieteni. A zis ca se poate sa fim impreuna dar nu stie. Fostul ei prieten nu o mai place... nu o mai vrea. Cand ar trebui sa ii mai zic ca o plac? sau, cum ar trebui sa ii zic, sau, sa ii mai zic? Vb aman2, ne simtim bine unu cu altu, dar thinking nu stiu cand sa ii zic daca vrea sa fie cu mine. eu mai zicandu-i asta odata :d

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Mai incearca inca o data, sau daca fostul ei nu o mai vrea, fii tu umarul ei pe care poate plange, fii tu persoana pe care ea se poate baza cel mai mult!winking
Poate poate se va atasa mai mult de tine! happy
Si iese ce ti-ai propus
Ce zici? happy
Deea tongue

2 răspunsuri:
| BurN a răspuns:

Pai asteapta sa fie si ea pregatita pentru o noua relatie, ca se pare ca inca mai simte ceva pentru fostul ei prieten.
Apoi daca este pregatita no intrebi direct "Vrei sa fii cu mine?", o inviti la un suc, un film, va plimbati intr-un parc sa se simta bine in compania ta! Daca tot va simtiti bine unu cu altu n-are trebui sa iti fie greu.

Mult noroc!

| Raul2109 a răspuns:

Suntem frati de suferinta! happy