| Nousername a întrebat:

Nu am cu cine iesi afara, si daca ies singura nu am ce face decat sa merg in parcul de langa mine, dar ce sa fac sa stau ca o baba pe banca? Nu am cu cine iesi, deoarece prietena mea care sta langa mine, nu vrea sa iasa ca cica e prea cald.crying ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Iesi si tu pe la 8-9, cand se racoreste putin,cred si eu ca nu vrea sa iasa, e mult prea cald afara. Vorbeste cu colegele tale cu care te intelegi, iesiti in oras.

| GoguStrigoi a răspuns:

Iti faci prieteni prin parc