| Nousername a întrebat:

Nu am cu cine sa ies afara, deoarece prietena mea cea mai buna nu vrea sa iasa ca nu are chef niciodata. iar alta prietena a mea din apropiere nu e acasa decat odata la doua saptamani deoarece pleaca la bunicii ei, si nu sta vara acasa. nu am cu cine iesii prin parcul din apropiere, si nu ma simt bine cand ies singura ca mereu pica sa fie un nesimtit care sa nu ma lase in pace sau chestii din astea. nu stiu ce sa fac, voi ce ati face in locul meu?

2 răspunsuri:
| CrazzyXgirL a răspuns:

Nici eu n-am ca cine sa ies! Dar decat sa ies ca niste fitosi, imputiti si nesuferiti mai bine stau acasa sau ma duc la buni big grin

:*:*:* Nu fii suppy, o sa ti faci u ati prieteniwinking

| bixa a răspuns:

Buna!
Gasesteti un grup ...colegi...prieteni va puteti strange mai multi e mult mai amuzant asa.[dar ai grija sa nu fie unu cu cocalari/pitipoance]