| denisuke1998 a întrebat:

Nu am gasit nici o categorie,dar am o problema:
Cand vreau sa raspund la o intrebare, desi eu sunt logat, imi apare fa ti cont sau logheaza te pentru a raspunde la intrebare.
Eu sunt logat si nu pot raspunde la intrebare.
Va rog ajutati-ma
Multumesc

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail, nu poti posta mai mult de 10 intrebari si raspunsuri.
Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si sub adresa ta de e-mail vei vedea scris "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa."
Dai click unde scrie "aici" si se va trimite din nou emailul de confirmare la adresa, dupa care intri pe adresa ta de email si confirmi dand click pe acel link.

| Epigonul a răspuns:

Nu cumva iti apare si o optiune unde iti scrie sa iti completezi contul TPU? Poate nu este aceasta cauza, dar incearca totusi sa umpli toate campurile, la completarea contului.