| Patricia99 a întrebat:

Nu am gauri in urechi si as vrea sa imi fac dar imi este frica. Doare?

Răspuns Câştigător
| Theea13 a răspuns:

Draga patricia, nu doare deloc pentru ca acolo nu sunt centrii nervosii si nu curge sange. Funda?:*

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Intr-adevar nu curge sange dar doare(nu tare. aproape chiar de loc e o intepatura ca de albina! Chiar te incurajez sa iti faci sa fi frumoasa!) :*:X

| Ramona000 a răspuns:

Eu mi le-am facut pe la 15 ani si a durut putin si a curs si putin sange, apoi mi-am facut si eu singura o gaura si a fost suportabil ba chiar apoi am facut si la alte persoane si a fost ok, cel mai simplu e cu pistolul sau la o asistenta medicala

| Zuzazozo a răspuns:

Doare doar putin si nici nu curge sange.Curaj!;-)

| DifferentBoy a răspuns:

Salut, sunt baiat si am si eu gaura in urechea stanga, nu doare deloc, ca si o ciupitura de tantar, dar trebuie sa te duci sa ti le faca cu pistolul laughing!

| alinutzagumitza a răspuns:

Ba sa stii ca doare un pic. durerea creste pe masura ce cresti si tu. mama face chestii din astea si mie mi-a facut gauri la 3 ani. si nu curge sange. durerea seamana ca si cum tear intepa o viespe acolo. sper ca te-am ajutat fundita please.