| Insurgent a întrebat:

Nu am mers la prima normal de sport sh cred ca m-am ales cu un 4.adica sincer nu stiu ca nimeni nu are nikio nota chiar daca au dato :O, deci maine dau a doua norma sh faza e ca am racit sh tusesc incontinuu angry, nu voi merge
Da totusi exista vreo sansa sa raman corigenta la... Sport rolling on the floorrolling on the floor?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

De ce razi? straight face
Nu e nimic de ras. Poti ramane si repetenta din cauza unei discipline ca sportul.Toti avem impresia ca doar matematica, romana, engleza si altele sunt importante, dar un obiect din moment ce are rubrica in catalog trebuie tratat cu seriozitate maxima.Bafta!