| bianca a întrebat:

Nu am nicio intrebare
vreau doar sa va urez tuturor sarbatori fericite!
va multumesc celor care m-ati ajutat mereu!
vreau sa va zic, cei care m-ati ajutat cand m-am certat cu iubitul meu ca ne-am impacat, oricum va multumesc mult pentru sfaturi! m-am tinut de cuvant si v-am anuntathappy

inca odata craciun fericit si un nou an mai bun tuturor! >:d<

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, Bianca happy.
La multi ani, multa sanatate si fericire in viitorul an (viitorii ani).

| pwp a răspuns:

Sarbataori fericite love struck

| doroteea a răspuns:

La multi ani si tie si Craciun fericit! :*

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, sa ai un Crciun plin de fericire...alaturi de cei dragi...ne bucuram ca ti'am fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatori fericite si tot ceea ce-ti doresti in Noul An 2011, sa ti se-mplineasca!
Mereu iti vom fi alaturi, poti conta pe noi! happy
Ai grija de tine si multumim frumos pentru urari! Esti o scumpa!
O zi faina in continuare!