| RockStar a întrebat:

Nu cred ca ati inteles corect ce am vrut sa spun la cealalta " intrebare ".
infine o sa spun din nou.
Tudor este prietenul meu si are decat 16 ani si nu este casatorit.

Am vrut sa va intreb adica sa imi explicati si mie ceva. :| ce eu nu am inteles sincer.
Astazi cand am intrat pe hi5 meu un Barbat mi-a lasat un comentariu :
Comentul de la el este :

Claudiu spune : mare ghinionist Tudor asta.

Eu una nu cunosc pe persoana aia ce mi-a lasat comentariu
hi5 lui e : http://haxxproxx.hi5.com
Claudiu acesta este casatorit si din cate am vazut pe hi5 + ca este si divortat. Habar nu am sincer. Dar nu cred ca conteaza asta :-?
Claudiu are peste 30 de ani :-?, pare in varsta.
As dori sa imi explicati ce doreste sa imi spuna.
" mare ghinionist Tudor asta " adica?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil a vrut să spună că eşti prea mică sau poate el nu te apreciază pentru ceea ce eşti şi a încercat un fel de jignire.
Baftă.

| Chiuaua a răspuns:

Pai cred si eu ca e ghinionist, daca s-a ales cu una asa batuta-n cap ca tine...

| RockStar explică:

Numai batjocora stiu sa faca unii haa? merge`ti si dati`va glontwinking

| iJustWannaDance a răspuns:

Pentru tine chiar conteaza chestia asta?

pararea lui... ce, te-a ranit cumva ce a spus prin comm ala? nu cred.

acum toti mosnegii se apuca de facut cont pe hi5 si lasa comm batjocoritoare.

Si, fara suparare, are dreptate Chiuaua. tongue

| RockStar explică:

Nu ma deranjeaza dar vreau sa vad si eu ce vrea sa spuna thinkingoh go on
vad ca vorbesc cu pereti happy