| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca trece prea repede vacanta de iarna? Eu nu am ce sa fac... Voi ce faceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Și mie mi se pare că trece foarte repede. Ca să nu te plictisești,poți citi ceva, poți urmări un film, te poți juca pe calculator jocuri interesante, mai discuți cu prietenii tăi, etc. O zi bună!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi dai niste filme care le-ai vizionat si ti-au placut? smug Ms

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Depinde ce tip de filme dorești, îmi lași mesaj aici și ți le trimit prin mesaj privat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi plac filmele de actiune, gen "Abduction". Imi place sa vizionez filme cu actorii mei preferati -> Vin Diesel, Paul Walker, Taylor Lautner, Lily Collins :X cum ar fi "Instrumente mortale: Orașul oaselor". Am urmarit toate titlurile Fast and Furios ( in caz ca imi dai exemplu acestea ) asa ca eu caut alte titluri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Astept mesaj de la tine.

5 răspunsuri:
| Émimα a răspuns:

Avand in vedere ca afara nu prea este zapada, daca la tine este si mai bine te duci si te dai cu ciolofanul, ai putea sa iesi la patinoar, daca intr-o seara te plictisesti ai putea sa organizezi o petrecere la cineva acasa sau la tine acasa, te duci si bei o cana de vin fiert cu prieteni etc.Sunt multe ideii care pot veni si de la sine.Succes!