| Adda66 a întrebat:

Nu de mult timp ( cam cu 2 saptamani inainte de vacanta ) am mers la o petrecere. Era aniversarea unui coleg de scoala. Alt coleg, cu care pana atunci nu vorbisem deloc,a inceput sa se uite cam insistent la mine. Dupa aceea,la scoala, in fiecare zi se uita asa la mine si cum intram pe usa sarea primul si ma saluta.Cand am aranjat clasa pentru intalnirea clasei de sfarsit de an, ne-am asezat,nu in banci, ci in niste scaune puse de-alungul salii cat timp profesoara vorbea. Eram asezata langa CMBP si dupa 2 copii era si el. Cum am plecat de la locul meu l-am vazut vorbind cu cei 2. Cand ma intorc sare si-mi arata locul liber de langa el si spune repede "Hai,stai langa mine! Ce ziceti,ma place mult? Mie mu-mi place si de la toamna ma mut de la scoala aia, credeti ca ii se va frange inima?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place de la petrecerea aia poate iai facut o impresie buna ..acum daca tie nu iti place de el asta e viata in plus te mai si muti cred ca nu mai conteaza ce va face mai sunt o gramada de fete pana la urma in orasu astawinking

1 răspuns:
| zDenYz a răspuns:

Buna cred ca te place mult dar daca tu nu il placi atunci ar trebui sa ai spui ca nu-l iubesti si ca va trebui sa treaca mai departe si sa-si faca o alta prietena. Baftatongue